Новини кіно з усього світу KinoMag
» » "Аладдін" став найуспішнішим фільмом Уілла Сміта
загрузка...

"Аладдін" став найуспішнішим фільмом Уілла Сміта Новини

Фільм студії Walt Disney "Аладдін" став найуспішнішим в кар'єрі популярного голлівудського актора Уілла Сміта. Про це він сам оголосив на своїй офіційній сторінці в Instagram. "Аладдін виявився найкасовішим проектом з тих, в яких я брав участь. Я задоволений, у мене просто немає слів. Дякую всім", - говорить коментар під відеороликом.

Уілл Сміт також подякував своїм прихильників по всьому світу, в тому числі і в Росії. "Чорт забирай, як же буде по-російськи? А, ось. Спасибі", - сказав він.

Відзначимо, що раніше на першому місці в персональному рейтингу актора був фантастичний бойовик "День незалежності", який заробив величезні для свого часу 817 мільйонів доларів. Світові збори "Аладдіна" на момент публікації даної замітки вже перевищили 824 мільйони доларів.

Примітно, що "Аладдін" отримав не надто високі оцінки західних кінокритиків. В системі порталу Rotten Tomatoes його рейтинг становив всього 56 відсотків, тобто був визнаний "гнилим". Глядачі були налаштовані на більш оптимістичний лад: "Аладдін" отримав великий кредит довіри ще в кінці 2018 року, коли потрапив в десятку найбільш очікуваних кінопроектів.

Коментарі

Нові фільми