Новини кіно з усього світу KinoMag
» » » Проект «Синя книга»
загрузка...

Проект «Синя книга» Project Blue Book

Проект «Синя книга» HD
  • Режисер: Норма Бейлі, Томас Картер, Алекс Грейвз
  • Сценарій: Девід О'Лірі, Емілі Брочін, Шон Яблонски
  • Актори: Ейдан Гіллен, Майкл Маларкі, Лаура Меннелл, Ксенія Соло, Ніл МакДонаф, Майкл Харні, Ніколас Холмс, Іен Трейси, Роберт Джон Берк, Метью О'Лірі
  • Кінокомпанія: A+E Studios, Compari Entertainment, History Channel, ImageMovers
6.778 3811 7.70 5008
45 хв.

Про що фільм «Проект «Синя книга»» українською

В основу серіалу лягли реальні феномени, пов'язані з НЛО, які досліджували ВВС США в середині 50-х років минулого століття.

Дивитися "Проект «Синя книга»" онлайн ви можете абсолютно безкоштовно трейлер російською в хорошій якості без реєстрації. Приємного перегляду!

Помилки у фільмі (Кіноляпи)

Загрузка...
Проект «Синя книга» - дивитися онлайнerror

Скріншоти

Відгук до фільму та саундтрек "Проект «Синя книга»"

Авторизуйтесь или Ззареєструйтеся,
щоб залишати коментарі

Admin
  • 0
Переглянуто 3 серії, ось начебто сюжет заснований на історичних фактах, але дивитися нудно
Я ще для тестінгу гляну пару серії, якщо не зачепить кину

Рецензія до фільму «Проект «Синя книга»»

Вінні Пух і всі-всі-всі-Я б не сказав, що в світі науково-фантастичні серіали мають лідируюче положення. Принаймні я підходжу до них з побоюванням - це може бути невиразний клубок режисерської пихи із середніми спецефектами або стандартний продукт всім зрозумілих кліше (що швидше за добре, ніж погано). Ця робота швидше відноситься до першого типу. Вона застряє в горлі громіздкими героями, сухо дряпає нестабільними моментами, прослизає слизової грудкою сумовитих поворотів і завершується незатишним відчуттям холодного недоуменія.Сама по собі історія, як і мільйони запороти історій, цікава. Потенціал - є, бюджет - норм. Але зашкутильгав все.Саундтрек годився б для другосортного рімейка дитячого мультсеріалу, в якому цей шпигунський антураж несерйозний і смешон.Неуклюжіе головні герої, абсолютно пісні і невиразні. Доктор Хінек хоч якось подавав надії, але на жаль, він абсолютно прісний, втомлений, та ще й в цій безглуздій капелюсі на два розміри менше, завдяки якій він зовсім втрачає обличчя ученого.Капітан Квінн нібито повна протилежність доктора, нібито повинен вражати сексуальністю, упевненістю і військової статтю, замість цього марить про бюрократичну метушні зі звітами з абсолютно безкровним ліцом.Супруга доктора з нудною вибачається посмішкою стала вже в перші секунди докучати своїй спагеттіобразной ходою, а її нова подруга повторює шлях ка Ітана - з потенціалом перчинки вона провалює свою роль.Уже в першій серії нас чекає подія, яка незв'язно призводить до іншого в другій серії і мені особисто це нагадує Вінні Пуха. Головні герої ніби гуляють по лісі і з ними трапляються всякі милі дурниці, з якими вони розправляються не моргнувши й в кінці ще весело виспівують пісеньку. Здавалося б - сюжет розвернувся, момент розжарився, ось воно - вирішальний вплив. Ні, ми просто перервемо запал і утащім ключову фігуру за лаштунки, все добре. Або покажемо невиразні і безглузді докази і скажемо, що це здалося. Дві серії поспіль закінчилися якийсь ідіотичною позитивної нотою, ніби я дивлюся Таємниці Смолвіля або щось таке. Змови, журналістика, військові, і в тому числі російські шпигуни -який-то картонний ляльковий театр.Оні навіть сцену, де машина таранить іншу показали з місця водія, де він невміло зображує поштовх в зад машини. От уже, справді серіал рівня денного показу на СТС. Історичної достовірності немає (приписка «засноване на реальних подіях» вже не працює, хлопці), актори сумовиті, сюжет провалився вже на одних діалогах без будь-яких пауз, як ніби актори читають рекламний текст для страхової компанії. Одне мені місцями приємно було дивитися, так це інтер'єри та екстер'єри під 50-е. Вже на цьому спасибі.

Нові фільми