Новини кіно з усього світу KinoMag
» » » Перевертень в погонах
загрузка...

Перевертень в погонах

Перевертень в погонах У прокаті
  • Режисер: Олександр Будьонний
  • Сценарій: Едвард Сашко, Олександр Будьонний, Юлія Опатерна
  • Актори: В'ячеслав Разбєгаєв, Анастасія Макєєва, Михайло Жигалов, Дмитро Суржиков, Віктор Сарайкін, Олег Примогенов, Антоніна Макарчук, Станіслав Щокін, Андрій Павленко, Костянтин Косинський
  • Кінокомпанія: Film.UA
5.405 163
79 хв.

Про що фільм «Перевертень в погонах» українською

В'ячеслав Разбєгаєв в кримінальному детективі режисера Олександра Будьонного «Перевертень в погонах». Майор Влад Риков з управління МВС Росії розслідує найскладніші і загадкові злочини. Якщо потрібно, він готовий відправитися на будь-яку спецоперацію в поодинці і особисто розправитися з бандитами. Останнім залишається лише здригатися після зустрічі з Риковим: майор немов володіє якимось звіриним чуттям, природного невразливістю і спритністю, які не дозволять сховатися жодному злочинцеві. Ці ж якості стають основою для неоднозначну репутацію Рикова серед колег. Іншим співробітникам управління залишається тільки гадати, хто він такий - сміливець, супергерой або зовсім не людина? Цього разу Рикову належить розслідувати серію вбивств, здійснених маніяком на прізвисько Математик. Довгий час вважалося, що він загинув під час затримання, проте останні напади свідчать про те, що Математик повернувся до свого кривавого промислу. Рикову потрібно не тільки якомога швидше відшукати маніяка, але і зберегти власну таємницю, адже в управлінні у нього з'явився недоброзичливець. Фільм «Перевертень в погонах» ви можете подивитися онлайн на нашому сайті.


Дивитися "Перевертень в погонах" онлайн ви можете абсолютно безкоштовно трейлер російською в хорошій якості без реєстрації. Приємного перегляду!

Помилки у фільмі (Кіноляпи)

Загрузка...
Перевертень в погонах - дивитися онлайн

Скріншоти

Відгук до фільму та саундтрек "Перевертень в погонах"

Авторизуйтесь или Ззареєструйтеся,
щоб залишати коментарі

Нові фільми