Новини кіно з усього світу KinoMag
» » Дитя робота
загрузка...

Дитя робота I Am Mother

Дитя робота HD
  • Режисер: Грант Спьютор
  • Сценарій: Майкл Ллойд Грін, Грант Спьютор
  • Актори: Люк Хокер, Роуз Бірн, Медді Лентон, Саммер Лентон, Хейзел Сендер, Тейл Стурзейкер, Клара Ругор, Хіларі Суенк, Джейкоб Нолан, Джонні Карсон
  • Прем'єра: 20 червня 2019, «Вольга»
  • Кінокомпанія: Penguin Empire, The, Rhea Films (II), Southern Light Alliance, Southern Light Films
6.401 956 6.90 14 109
113 хв.

Про що фільм «Дитя робота» українською

Світ знищений глобальною епідемією. Людство на межі вимирання. У живих залишилися одиниці. А в цей час, в одному з бункерів, високорозвинений робот "Мати" вирощує з ембріона дівчинку. Дитина ніколи не бачив інших людей і поверхні Землі. Кожен новий її день майже повністю повторює попередній. Але одного разу її спокійний і умиротворений світ валиться, коли до них з поверхні проривається жінка, яка говорить їй, що є ще інші вижили ...

Дивитися "Дитя робота" онлайн ви можете абсолютно безкоштовно трейлер російською в хорошій якості без реєстрації. Приємного перегляду!

Помилки у фільмі (Кіноляпи)

Загрузка...
Дитя робота - дивитися онлайнerror

Скріншоти

Відгук до фільму та саундтрек "Дитя робота"

Авторизуйтесь или Ззареєструйтеся,
щоб залишати коментарі

Admin
  • 0
Для мене, як то слабо все відображено, материнство, взаєморозуміння дочки, матері, відносин і всієї тієї нісенітниці, що відбуваються в люблячих родинах. Відносини як то шматками, обривками, зім'ято, змонтовано і абсолютно ніяких почуттів не зачіпає! І коли мати, в кінці, робить такий жест для дочки, я не зрозумів, а на яких "почуттях" вона вчинила так з нею і чому інші цього не заслужили? Що там сталося те, режисура кінчена коротше, як і сама історія в общем-то. Просто подивитися, що б піти далі, ніяких емоцій.

Рецензія до фільму «Дитя робота»

Легко побачити, що лежить в основі «Дитя робота»: очевидне схрещування Джеймса Кемерона і Рідлі Скотта. Так, є, звичайно, кіноублюдкі і гірше, проте «Дитя робота» - явно не той матеріал, з якого дебютанту-режисерові Гранту Спьютору слід починати кар'єру. Вплив іншої легенди фантастики - Стенлі Кубрика, також відчувається в «Дитино робота», і тим не менш, кінцевий продукт виявився похмурим, хоча і стильним; простим і не особливо тематично богатим.Ітак, робот Мати вибирає один ембріон з 63 000 подібних і за допомогою технологій майбутнього «народжує» Дочка. Решта зародки так і залишаються замороженими, поки дівчинка виростає. Підліток тиняється коридорами бункера, поки Мати навчає і виховує своє дитя. Це мило і одіноко.Сценарій обмежує весь збочений підхід до цієї установки. Взагалі в «Дитино робота» багато дивних (або, краще сказати, дивно зворушливих) сцен, хоча не всі здаються серйозними. За іронією долі дівчина-підліток також виявляється неймовірно роботизованою; її людський образ просто не прочитується. Через особливості її виховання в сценарії очікуються ознаки відхилень, однак в підсумку головна героїня виявляється акуратною і бездоганною, що просто негативно позначається на динаміці повествованія.Сюжет починає набирати обертів, коли в бункер потрапляє Жінка. Гостя смертельно поранена, а Дочка вперше бачить іншу людину. Зовнішній світ тріщить по швах, а інформація від Жінки не збігається зі словами Матері, закладаючи основу для конфлікту між людиною і машіной.Дело в тому, що «Дитя робота» здорово все спрощує і повторює. Режисер дуже рано натякає на те, що ситуація не така проста, як здається. Це трохи псує основну алегорію: занадто часто основна думка про батьків і дітей виходить на перший план. Науково-фантастичне генеалогічне древо розрослося великою кількістю гілок з часів бати-термінатора, що показує своєму «синові» великий палець. У бункері з «Дитя робота» такого місця немає, залишаючи лише тужливий тріллер.Даже якщо «Дитя робота" не зачепить під час перегляду (а таке цілком можливо через неспішного темпу картини), все одно слід констатувати, що в сценарії присутній потенціал для соціальних коментарів. Роботи займають робочі місця; а що якщо вони візьмуть на себе сімейну роль? Технічно компентеное розкриття цього етично некорретного принципу заходить в область теми, що означає бути хорошим батьком і важливості сім'ї, хоча вплив на соціальні проблеми у «Дитя робота» явно преувеличенное. Футуристические и клаустрофобные декорации, вкупе с огрехами, которые можно было бы простить какому-нибудь «Чёрному зеркалу», наводят на печальные выводы: режиссерский фокус неубедителен и простоват. С другой стороны, испытательный срок для потенциального блокбастера пройден: новичок-режиссер Грант Спьютер явно понимает, что в фантастике главное не антураж воображаемого будущего, а размышления о дне сегодняшнем.

Нові фільми