Новини кіно з усього світу KinoMag
» » Чорне дзеркало: Брандашмиг
загрузка...

Чорне дзеркало: Брандашмиг Black Mirror: Bandersnatch

Чорне дзеркало: Брандашмиг HDRip Реальність і віртуальний світ змішуються
  • Режисер: Девід Слейд
  • Сценарій: Чарлі Брукер
  • Актори: Фінн Уайтхед, Крейг Паркінсон, Еліс Лоу, Азім Чодрі, Уілл Поултер, Таллула Роуз Хеддон, Катріона Нокс, Пол Бредлі, Джонатан Аріс, А.Дж. Хотон
  • Ролі дублювали: Філіп Лебедєв, Борис Шувалов, Анастасія Лапіна, Сергій Пономарьов, Олег Новіков
  • Кінокомпанія: House Of Tomorrow, NetFlix
6.916 9629 7.30 90 548
90 хв.

Про що фільм «Чорне дзеркало: Брандашмиг» українською

Дія розгортається в 1984 році. Молодому програмісту Стефану вдається втілити свій унікальний задум в життя - він перетворює фентезі-роман в захоплюючу гру. Але незабаром реальність і віртуальний світ змішуються і починають створювати плутанину в глибині підсвідомості.


Дивитися "Чорне дзеркало: Брандашмиг" онлайн ви можете абсолютно безкоштовно трейлер російською в хорошій якості без реєстрації. Приємного перегляду!

Помилки у фільмі (Кіноляпи)

Загрузка...
Чорне дзеркало: Брандашмиг - дивитися онлайнerror

Скріншоти

Відгук до фільму та саундтрек "Чорне дзеркало: Брандашмиг"

Авторизуйтесь или Ззареєструйтеся,
щоб залишати коментарі

Admin
  • 0
«Брандашмиг» - перший повнометражний фільм за мотивами серіалу «Чорного дзеркала», тільки тепер Нетфлікс підійшла до створення фільмів з революційним підходом, взявши на замітку інтерактивне кіно. Так, жанр вже випробували не раз, особливо успішно в ігровій індустрії (Farenheit, Heavy Rain, Detroit: Become Human), але в кіноіндустрії дана ніша слабо цікавила великі компанії. З останнього можна згадати більш-менш вдалий Late Shift, але не будь це інтерактивне кіно, максимум на що могла претендувати «Пізня зміна» - це забити собі місце в сітці телеканалу ТВ3. Нетфлікс ж підійшов до питання з родзинкою і подарував глядачеві по-справжньому незабутній досвід. Як це працює Ми беремо під крило, якщо так можна висловитися, молодого розробника відеоігор в епоху їх світанку - дія фільму відбувається в 1984 році. З самого початку нам пропонують випробувати свого протеже в дії: вибрати, що йому їсти на сніданок, вибрати яку пісню він буде слухати в автобусі. На вибір нам дається 10 секунд. Бережіться, інакше це зроблять за вас. Далі вибори стає все складніше, а ми занурюємося в параною і тотальне божевілля головного героя, що в підсумку призводить до більш десятка кінцівок. Ми завжди можемо повернутися назад і зробити інший вибір, і це навіть обіграно у фільмі, що дозволяє повністю піти з головою в кіно. Особливо кумедним вийшов епізод з руйнуванням «четвертої стіни». «Чорне дзеркало» знову попереджає нас про небезпеку сучасних технологій в своєму улюбленому садистському і песимістичному стилі, але це дивлячись до якого з випадків ви приведете нашого героя. Безумовно, ви знайдете свій улюблений фінал і, нарешті, побачите заповітні титри, але після закінчення фільму все не закінчується - перед глядачем постають питання про реальність того, що відбувається вже нашого світу, відсилаючи нас до знаменитого сну Чжуан-цзи про метелику, але хіба не таке післясмак має залишатися від справжнього мистецтва? Як подивитися «Брандашмиг» Відчуйте неймовірний експірієнс, візьміть участь в запаморочливій атракціоні, відчуєте себе безмежним і безжальним ляльководом, адже ведений вами герой зробить практично всі, що ви накажете. Так, іноді вибрані вами варіанти іноді ні до чого не приводять, але хіба в реальному світі відбувається інакше? 8 з 10

Рецензія до фільму «Чорне дзеркало: Брандашмиг»

З двох зол я вважатиму за краще не вибирати зовсім - революція «Нетфлікс» «Брандашмиг» - перший повнометражний фільм за мотивами серіалу «Чорного дзеркала», тільки тепер Нетфлікс підійшла до створення фільмів з революційним підходом, взявши на замітку інтерактивне кіно. Так, жанр вже випробували не раз, особливо успішно в ігровій індустрії (Farenheit, Heavy Rain, Detroit: Become Human), але в кіноіндустрії дана ніша слабо цікавила великі компанії. З останнього можна згадати більш-менш вдалий Late Shift, але не будь це інтерактивне кіно, максимум на що могла претендувати «Пізня зміна» - це забити собі місце в сітці телеканалу ТВ3. Нетфликс же подошел к вопросу с изюминкой и подарил зрителю по-настоящему незабываемый опыт.Как это работаетМы берем под крыло, если так можно выразиться, молодого разработчика видеоигр в эпоху их рассвета - действие фильма происходит в 1984 году. С самого начала нам предлагают испытать своего протеже в действии: выбрать, что ему есть на завтрак, выбрать какую песню он будет слушать в автобусе. На выбор нам дается 10 секунд. Берегитесь, иначе это сделают за вас. Далее выборы становится все сложнее, а мы погружаемся в паранойю и тотальное сумасшествие главного героя, что в итоге приводит к более десятка концовок. Мы всегда можем вернуться назад и зробити інший вибір, і це навіть обіграно у фільмі, що дозволяє повністю піти з головою в кіно. Особливо кумедним вийшов епізод з руйнуванням «четвертої стіни». «Чорне дзеркало» знову попереджає нас про небезпеку сучасних технологій в своєму улюбленому садистському і песимістичному стилі, але це дивлячись до якого з випадків ви приведете нашого героя. Безумовно, ви знайдете свій улюблений фінал і, нарешті, побачите заповітні титри, але після закінчення фільму все не закінчується - перед глядачем постають питання про реальність того, що відбувається вже нашого світу, відсилаючи нас до знаменитого сну Чжуан-цзи про метелику, але хіба не таке післясмак має залишатися від справжнього мистецтва? Як подивитися «Брандашмиг» Відчуйте неймовірний експірієнс, візьміть участь в запаморочливій атракціоні, відчуєте себе безмежним і безжальним ляльководом, адже ведений вами герой зробить практично всі, що ви накажете. Так, іноді вибрані вами варіанти іноді ні до чого не приводять, але хіба в реальному світі відбувається інакше?

Нові фільми