Новини кіно з усього світу KinoMag
» » У новій трилогії про Бетмена може з'явитися Робін і Жінка-кішка
загрузка...

У новій трилогії про Бетмена може з'явитися Робін і Жінка-кішка Новини

У новій трилогії про Бетмена може з'явитися Робін і Жінка-кішка

У новій трилогії, присвяченої супергероєві DC Бетмену, можуть з'явитися і інші популярні персонажі з цього всесвіту, наприклад, Робін, Жінка-кішка, Пінгвін, Загадочник і багато інших. Про це з посиланням на свої джерела повідомляє видання Forbes.

При цьому не уточнюється, чи планують творці уявити чоловічу або жіночу версію Робіна, так як в коміксах зустрічалися обидва варіанти. Нагадаємо, що раніше було підтверджено, що титульну роль студія Warner Bros. вирішила довірити зірці "Сутінків" Роберту Паттінсону.

Режисер Метт Рівз має намір знову звернутися до теми становлення супергероя, але зробити історію ближче до оригінальних коміксах, в яких акцент робився на детективної складової. Очікується, що знімальний процес стартує вже навесні 2020 року. Коли у глядачів з'явиться можливість подивитися першу серію нового проекту, поки не уточнювалося.

Спочатку передбачалося, що в новий "сольник" зніме Бен Аффлек, він же зіграє роль Бетмена. Однак актор, не зумівши впоратися з персональними проблемами, в результаті вибув з проекту. Сценарій, який він сам готував протягом тривалого часу, виявився не затребуваним.

Коментарі

Нові фільми