Новини кіно з усього світу KinoMag
» » » Крах Лаконии
загрузка...

Крах Лаконии The Sinking of the Laconia

Крах Лаконии Трейлер Сталася катастрофа, порівнянна з катастрофою «Титаніка».
  • Режисер: Уве Янсон
  • Сценарій: Алан Блісдейл
  • Актори: Ендрю Бакан, Кен Дукен, Франка Потенте, Томас Кречман, Брайан Кокс, Ліндсі Дункан, Матіас Кеберлін, Людовіко Фремон, Якоб Маченц, Фредерік Лау
  • Кінокомпанія: Talkback Thames, Teamworx, Two Oceans Production (TOP), Cape Town
7.053 472 7.00 916
179 хв.

Про що фільм «Крах Лаконии» українською

Міні-серіал розповідає про реальну історію, що трапилася в розпал Другої світової війни.

Коли німецький підводний човен U-156 атакувала британське судно "Лаконія", на борту якого перебувало понад 2000 осіб, і воно стало йти на дно, екіпаж підводного човна з подивом виявляє, що пасажирами "Лаконії" виявилися італійські військовополонені і їх сім'ї, які були союзниками Німеччини в тій війні. Капітан U-156 приймає рішення надати допомогу тим, хто вижив пасажирам корабля.


Дивитися "Крах Лаконии" онлайн ви можете абсолютно безкоштовно трейлер російською в хорошій якості без реєстрації. Приємного перегляду!

Помилки у фільмі (Кіноляпи)

Загрузка...
Крах Лаконии - дивитися онлайнerror

Скріншоти

Відгук до фільму та саундтрек "Крах Лаконии"

Авторизуйтесь или Ззареєструйтеся,
щоб залишати коментарі

Рецензія до фільму «Крах Лаконии»

Причина - дія - следствіе.Я завжди ставлюся з обережністю до фільмів знятих на тему Великої Вітчизняної війни, але після перегляду фільму «одна тисяча дев'ятсот сорок дві. Крах Лаконии »у мене не було ніякого негативу, дуже гідна спільна робота Німеччині та Великобританії. Це одна з найбільших трагедій в історії мореплавання, що трапилася 12 вересня 1942 року. Звичайно по видовищності, його не порівняти з фільмом «Титанік», але тим не менше фільм справив велике враження і змусив мене задуматися над тим, які наслідки мали події розвиваються після загибелі круїзного лайнера «Лаконія» на подальшу поведінку німецьких кораблів в цій страшної войне.Корабль «Лаконія» був торпедований німецьким підводним човном в Південній Атлантиці за наказом командира німецької субмарини U-156, капітаном 3-го рангу Вернером. Перша торпеда потрапила в середину корпусу, друга в корму, де в відсіках перебували полонені у яких практично не було шансів на порятунок. Після того як корабель пішов під воду, капітан субмарини дізнався, що на борту були полонені італійці і мирні жителі, він приймає рішення про порятунок потерпілих. Німці підняли на борт близько 200 чоловік і на субмарині був розташований прапор червоного хреста. Бажаючи допомогти іншим потерпілим знаходяться у воді, він наказав послати радіограму на англійській мові, що не атакуватиме інші судна провідні операцію з порятунку потерпілих, але не дивлячись на це його підводний човен була атакована американським бомбардувальником. Цей фатальний випадок став причиною створення адміралом Дёнец наказу про те, що з цього моменту безпеку підводного човна понад усе і німецьким судам категорично забороняється, незважаючи ні на які обставини, надавати допомогу судам терпить крах на море. Надалі цей наказ був названий «Тритон Нуль» і мав дуже сумні наслідки для багатьох тисяч людей.Конечно хотілося б більш видовищною екранізації цієї події, але спасибі і за це. Якщо не чіплятися до незначних дрібницям, то фільм справив позитивне враження.

Нові фільми