Новини кіно з усього світу KinoMag
» » "Аладдін" стартував кращими за прогнози
загрузка...

"Аладдін" стартував кращими за прогнози Новини

Фільм студії Walt Disney "Аладдін" успішно стартував в домашньому прокаті. Як повідомляє видання Deadline, його нічні збори склали сім мільйонів доларів - більше, ніж обіцяли ранні прогнози. Така динаміка дозволяє картині розраховувати на 75-80 мільйонів доларів за підсумками прем'єрних вихідних, пов'язаних з Днем пам'яті.

Це кращий старт серед проектів режисера Гая Річі. Так, випущений в травнем 2017 року студією Warner Bros. фільм "Меч короля Артура" заробив в перший уїк-енд лише 15 мільйонів доларів.

Відзначимо також, що "Аладдін" стартував майже в три рази краще, ніж інший фільм за мотивами діснєєвськой класики - "Дамбо", що зібрав під час нічних показів лише 2,6 мільйона доларів і 46 мільйонів до завершення уїк-енду. "Аладдін" також стартував краще, ніж інші великобюджетні проекти Walt Disney, наприклад, стрічка "Пірати Карибського моря 5: Мерці не розповідають казки" (5,5 мільйона доларів). При цьому екранізація знаменитої арабської казки була істотно дешевше.

У фільмі знімалися Біллі Магнуссен, Вілл Сміт, Наомі Скотт, Марван Кензарі, Мена Массуд і інші актори. У Росії "Аладдін" зібрав в перший день прокату 59 мільйонів рублів.

Коментарі

Нові фільми