Новини кіно з усього світу KinoMag
» » Warner Bros. виставила Акіру проти Джона УІКа
загрузка...

Warner Bros. виставила Акіру проти Джона УІКа Новини

Кіностудія Warner Bros. визначилася з датою виходу в прокат фільму "Акіра", який буде заснований на популярної японської манги. Як повідомляє видання The Hollywood Reporter, кінопроект буде представлений глядачам 21 травня 2021 року. Таким чином, він вступить у пряму конкуренцію за увагу глядачів з бойовиком "Джон Вік 4", заявленим на ту ж саму дату.

Раніше стало відомо, що сценарій підготує Майкл Голамко, який працював раніше над серіалом "Летючі крізь ніч", а режисером екранізації стане Тайка Вайтіті. Дія повинна відбуватися в постапокаліптичному Токіо, а сюжет будуватися навколо учасника банди байкерів на ім'я Тецуо, який в результаті одного інциденту виявляється наділений потужними телекінетичними здібностями, загрозливими, на думку військових, всьому світу.

Студія намагалася екранізувати мангу протягом багатьох років. За роки роботи над проектом змінилося кілька режисерів, а також потенційних виконавців ключових ролей. Акторський склад нової спроби поки не уточнювався, сам Вайтіті говорив в одному з інтерв'ю, що збирається залучити акторів азіатського походження.

Коментарі

Нові фільми