Новини кіно з усього світу KinoMag
» » КітайАвтори мультфільму «Людина-павук» зізналися, що надихалися «Сейлор-Мун»
загрузка...

КітайАвтори мультфільму «Людина-павук» зізналися, що надихалися «Сейлор-Мун» Новини

Напередодні виходу «Людина-павук: Через Всесвіти» в Японії для домашнього перегляду режисери оскароносного анімаційного фільму Боб Персічетті, Пітер Ремзі і Родні Ротман назвали аніме, до яких вони зверталися в процесі створення мультфільму. Без Хаяо Міядзакі не обійшлося.

Боб Персічетті згадав японського класика, вказуючи на загальну тональність і візуальний стиль фільму в цілому. Однак спільність мультфільмів Хаяо Міядзакі з комедійним супергеройський блокбастером «Людина-павук: Через Всесвіти» може помітити хіба, що професіонал. Проте, Персічетті пояснив, що роботи Міядзакі глибоко проникли в американську культуру, і тому майже в будь-якому анімаційному творі відчувається його вплив.

Коли ж мова зайшла про те, яке аніме автори фільму могли назвати як референсу, режисер Родні Ротман згадав популярний серіал про команду дівчаток-чарівниць "Сейлор-Мун». Виявляється, красуня-воїн Усагі цукіні багато в чому послужила прототипом для створення Пенні Паркер, однією з героїнь фільму про численні альтернативних всесвітів, де теж є свої Спайдер-міни та Спайдер-вумен. Пенні Паркер, як і Сейлор Мун, учениця середньої школи і володарка сверхспособностей, правда, з вини радіоактивного павука. Для створення образу Пенні аніматори перелопатили ще й безліч манги, спираючись на самих різних її персонажів, але в підсумку, знайшовши свій власний стиль.

Говорячи про чисто анімаційних ефекти, режисер Пітер Ремзі згадав культове кіберпанк-аніме «Акіра». За його словами, кожен раз, коли він працював над дизайном і спецефектами в мультфільмі «Людина-павук: Через всесвіти» у нього було відчуття, що він грає в догонялки з японської аніме-індустрією.

Нагадаємо, що мультфільм «Людина-павук: Через Всесвіти» в боротьбі за «Оскар» обійшов аніме Мамору Хосода «Мірай з майбутнього», яке разом з ним претендувало на американську нагороду в номінації «Кращий анімаційний фільм».

Коментарі

Нові фільми