Новини кіно з усього світу KinoMag
» » Тарантіно може збільшити хронометраж «Одного разу ... в Голлівуді»
загрузка...

Тарантіно може збільшити хронометраж «Одного разу ... в Голлівуді» Новини

На наступний день після канської прем'єри свого дев'ятого фільму, «Одного разу ... в Голлівуді», Квентін Тарантіно поговорив з IndieWire і натякнув, що може повернутися в монтажну і зібрати розширену версію картини. Таким чином, у артистів, які зіграли короткі ролі і стали жертвами монтажних ножиць, з'явився шанс повернутися в картину.

Тарантіно в спішному порядку змонтував для Каннського фестивалю версію, яка триває 2 години 39 хвилин, тоді як чорнова збірка картини, представлена монтажером Фредом Раскіна (він же працював з Тарантіно над «Джанго звільненим» і «огидним вісімкою»), мала хронометраж 4 години 20 хвилин. Підганяли датою початку Каннського фестивалю, Тарантіно спочатку зробив версію довжиною 2 години 45 хвилин, а в підсумку представив Sony варіант, який коротше ще на шість хвилин.

Теоретично «фестивальна» версія зручна і для студії, однак глава Sony Том Ротман, судячи з усього, не проти розширеного варіанту - після прем'єри «Одного разу ... в Голлівуді» він підтвердив інформацію про те, що Тарантіно може повернутися в монтажну кімнату: « це його фільм, а нам просто пощастило бути попутниками. Це фільм Квентіна Тарантіно. І все в його умілих руках ».

Якщо картина стане довшим, то є ймовірність, що в неї, наприклад, повернеться сцена, в якій Рік Далтон (герой Леонардо ДіКапріо) знімається в альтернативній версії фільму «Велика втеча» - в ролі, яка зробила зіркою Стіва Маккуїна (самого Маккуїна зобразив Деміан Льюїс). Також ми можемо побачити і «вирізаного» Скуто МакНейрі, що з'явився всього в одному короткому епізоді. Крім того, Канна глядачі так і не побачили на екрані Тіма Рота і Джеймса Марсдена, які теж були заявлені в касті.

Для Тарантіно не вперше повертатися до монтажу вже після фестивальних показів: десять років тому Квентін вже робив той же трюк з «Безславними виродками», яких теж готував до прем'єри в Каннах в умовах цейтноту.

Прем'єра «Одного разу ... в Голлівуді» призначена на 8 серпня.

Коментарі

Нові фільми