Новини кіно з усього світу KinoMag
» » » Тренінг особистісного зростання
загрузка...

Тренінг особистісного зростання Тренинг личностного роста

Тренінг особистісного зростання У прокаті
  • Режисер: Фархат Шаріпов
  • Сценарій: Фархат Шаріпов
  • Актори: Дулига Акмолда, Гульжамал Казакбаева, Ержан Тусупов, Філіп Волошин, Асель Калієва
  • Прем'єра: 4 липня 2019, «RFG Distribution»
6.70 13
114 хв.

Про що фільм «Тренінг особистісного зростання» українською

Канат служить звичайним банківським клерком і до сорока років його наздогнала криза середнього віку. Він уже ні про що не мріє і змирився з сірими буднями. Але коли він зустрів успішного Даніка, то вирішив переглянути своє ставлення до життя і тепер сповнений рішучості змінити її на краще.


Дивитися "Тренінг особистісного зростання" онлайн ви можете абсолютно безкоштовно трейлер російською в хорошій якості без реєстрації. Приємного перегляду!

Помилки у фільмі (Кіноляпи)

Загрузка...
Тренінг особистісного зростання - дивитися онлайн

Скріншоти

Відгук до фільму та саундтрек "Тренінг особистісного зростання"

Авторизуйтесь или Ззареєструйтеся,
щоб залишати коментарі

Рецензія до фільму «Тренінг особистісного зростання»

«Ідеш, на мене схожий, очі спрямовуючи вниз. Я їх опускала - теж! Перехожий, зупинись! »(С) -29 січня мені пощастило побувати на попередньому показі даного фільму. І поки я не начиталася чужих рецензій і не затуманила свій мозок, вирішила написати свою.Прізнаюсь, я не фанат казахстанського кіно, хоч і патріот своєї країни, проте завжди вірю в найкраще і намагаюся судити об'ектівно.Данний фільм явно відрізняється від усього того попкорнового смотріва , яке «хаває» масовий глядач. Мені як людині, що переглянули купу фестивального кіно, явно видно, що цей фільм швидше звідти. Але я дуже сподіваюся, що все-таки хоч якась частина глядачів прокинеться і усвідомлює, на що їм вказують, що прагнуть поменять.За нудотної вульгарністю деяких сцен, нецензурними виразами і розмовами про секс явно простежується щось прогниле і до болю нариватися. І якщо у росіян це безвихідь, непробудная злидні і алкоголізм (згадаємо фільми Звягінцева), то у нас - Саке, Баку ... одним словом, зв'язку - вони все вирішують. Так ось, фільм про те, чим готовий поступитися хороша людина (а головний герой - хороша людина, на мою скромну думку) для того, щоб вирішити проблеми у своєму житті. Тема морального вибору дуже мене зачепила. І знаєте, чому? Тому що я не знаю, що б я вибрала. Скільки б не думала, не знаю. І знаєте, що страшно? А я - адже повноцінна частина нашого суспільства. Фільм хороший / поганий (вибирайте самі) тим, що оголює наші потворні душі, які прагнуть до наживи і легкої, комфортного життя «при бабле», часто поступаючись при цьому совістю, моральними принципами і втрачаючи людське обличчя, а ми ж «homo sapiens» - люди розумні. А живемо все тваринними інстинктами досі. І суспільство споживання ще нескоро з нас витравити, тому що не наїлися ще й навряд чи наїмося в найближчі років 50. Я тільки вірю і сподіваюся, що хоча б мої онуки виростуть в іншому світі, де головними будуть зовсім інші пріоритети і цінності. А поки так.Спасібо режисерові фільму Фархат Шаріпову за те, що змусив прокинутися і осознать.Спасібо Ержанов Тусупову за таку яскраву (і сподіваюся, знакову в його кар'єрі) роль. Його персонажа і ненавидиш, і переймаєшся одночасно. Таку чоловічу харизму рідко встретішь.Спасібо співвиробнику, моєї Юльці Кім! Без її участі ми б цього не побачили ніколи. А побачити треба було

Нові фільми