Новини кіно з усього світу KinoMag
» » Гри престолів
загрузка...

Гри престолів Статті

Зірка серіалу "Гра престолів" Софі Тернер вирішила повністю змінити свій імідж до прем'єри фантастичного фільму "Люди Ікс: Темний Фенікс", в якому вона також виконала одну з головних ролей. Про це свідчить фотографія актриси, яку опублікував на своїй офіційній сторінці в Instagram стиліст Крістіан Вуд, який співпрацює з багатьма знаменитостями.

Нагадаємо, що раніше актриса скаржилася в інтерв'ю, що під час зйомок в "Грі престолів" вона впадала в депресію через те, що глядачі активно обговорювали в соціальних мережах її акторські здібності і зовнішній вигляд. Справа дійшла до того, що Тернер "боялася виходити на вулицю" і навіть подумувала про вчинення самогубства. "Я жила в будинку своїх батьків і відчувала себе зовсім самотньою", - нарікала Тернер. У результаті їй довелося звернутися за кваліфікованою медичною допомогою.

Серіал "Гра престолів" завершився в середині травня 2019 року зі рекордним для шоу рейтингом. Однак багато шанувальників виявилися розчаровані результатом і навіть складали петиції з вимогою перезняти фінальний сезон.

Коментарі

Нові фільми